Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
39
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
42
Останній візит на сайт
вчора

Оренда комерційної нерухомості (4)

  • INVEST
    135 200 грн/міс
    130 грн/м²

    Копистинське шосе, 1

    Доступна на короткий термін
    багатофункціональне приміщення
    1040 м²
    вчора
    Пропонується в довгострокову оренду просторе приміщення вільного призначення загальною площею 1040 кв.м, яке ідеально підходить під складську діяльність, виробництво, логістичний центр, СТО, цех, майстерні або інший комерційний проєкт. Об’єкт розташований у зручній промислово-логістичній зоні з хорошим транспортним сполученням та заїздом для вантажного транспорту. Площі та планування Загальна площа: 1040 кв.м Основне приміщення: 987,4 кв.м розміри: 52,8 × 18,7 м Допоміжні приміщення: 44 кв.м 2 окремі кімнати санвузли душові кімнати Висота стель: від 2,5 м до 5 м Технічні характеристики Свіжий ремонт Опалення (приміщення придатне для цілорічної роботи) Наливна промислова підлога...
    Рієлтор
  • INVEST
    63 000 грн/міс
    350 грн/м²

    Кармелюка вул., 3

    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    2025 рік побудови
    вчора
    Довгострокова оренда приміщення вільного призначення, Озерна (вул. Кармелюка 3) Пропонується в довгострокову оренду просторе комерційне приміщення вільного призначення у перспективному та густонаселеному районі Озерна, за адресою вул. Кармелюка 3. Об’єкт чудово підходить для ведення різних видів діяльності: магазин, шоурум, офіс, студія, сервісний центр, медичний або навчальний заклад, салон, склад чи виробництво легкої категорії. Основні характеристики: • загальна площа: 180 кв.м • зручне планування відкритого типу • розміри приміщення: 12,3 х 14,5 м • санвузол з бойлером • панорамні вікна, багато природного освітлення • обігрів забезпечують 2 кондиціонери Електропостачання: • по...
    Рієлтор
  • INVEST
    1 475 $/міс
    12 $/м²

    Прибузька вул., 12/1

    багатофункціональне приміщення
    123 м²
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується в довгострокову оренду комерційне приміщення вільного призначення у самому центрі міста, в сучасному житловому комплексі ЖК Атлант, за адресою вул. Прибузька 12/1. Приміщення має вигідне розташування та чудову видимість, оскільки є фасадним і виходить безпосередньо на вулицю Прибузьку, що забезпечує постійний пішохідний та автомобільний трафік. Основні характеристики: • загальна площа: 123 кв.м • фасадний вхід та вітринна частина • наразі приміщення поділене на окремі кабінети • можливе перепланування: простінки можна демонтувати та зробити відкритий простір під потреби орендаря Комфорт та комунікації: • опалення: підігрів підлоги • сучасний будинок та презентабельне от...
    Рієлтор
  • INVEST
    50 000 грн/міс
    315 грн/м²

    Степана Бандери пров. (Рибалка Маршала), 13

    приміщення для надання послуг
    159 м²
    2011 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується в оренду просторе комерційне приміщення, у якому раніше працювала фотостудія, у сучасному торговому центрі Montblanc. Приміщення добре підійде під фотостудію, офіс, навчальний центр, салон краси, студію контенту, креативний простір або інший вид діяльності. Основні характеристики: • Загальна площа — 158,5 м² • Встановлено 2 кондиціонери • Система відеонагляду • Підключений швидкісний інтернет X-City • Є точка водопостачання та каналізації • Просторе планування, що дозволяє зручно зонувати приміщення під потреби бізнесу Фінансові умови: • Орендна плата — 50 000 грн/місяць • Оплата можлива готівкою або +6% через ФОП 3 групи / ТОВ без ПДВ • Щомісячний платіж ОСББ — 6300...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.